Nowości

„Wróg mojego wroga”- Monika Skabara, Wydawnictwo Kobiece

Kira młoda i piękna kobieta, która przeszła przez piekło wciąga się w wir pracy by wymazać z pamięci ból i cierpienie. Kiedy zaczyna szczęśliwie układać swoje życie na nowo jej oprawca wraca by zabrać jej firmę, którą sama stworzyła i której poświęciła całe swoje życie. Na jej drodze pojawia się AJ- Intrygujący i tajemniczy kontrahent, który składa jej nietypową propozycję. Od tej pory stają się partnerami w jednej misji- zemście! Autorka funduje nam ból, łzy strach i pękające serce by zaraz potem pomieszać to z humorem, pożądaniem i namiętnością. Ta książka to komplikacje, których nie sposób się spodziewać, skrajne emocje i jeszcze to zakończenie…. Musicie przekonać się sami!„Ja tu jestem szefem”- Ada Tulińska, Wydawnictwo kobieceOna- lekkomyślna i niestroniąca od zabawy, która nagle musi udowodnić, że jest godna by przejąć dochodową firmę babci. Albo weźmie się do roboty albo seniorka zakręci kurek z pieniędzmi.On- młody i ambitny dyrektor, wymagający pracoholik niekoniecznie zadowolony z nowej asystentki.Przezabawne sytuacje, piorunujące spojrzenia, tajemnicze wątki i intryga z nieoczywistym zakończeniem. Połączenie ognia z lodem i hate-love w najczystszej postaci.

„Jego wróg”- Beata Majewska, Miraż Trzecia część historii Izy i Omara.

Iza po wyjściu z więzienia, w którym była nieludzko traktowana wraca do Polski. W przezwyciężeniu traumatycznych doświadczeń pomaga jej przyjaciel u boku którego kobieta zaczyna budować swoje nowe życie. Niestety Książe Omar powraca by znów wszystko zburzyć. Książka trzyma w napięciu i wyciska łzy. Cała seria to nie egzotyczna baśń 1000 i jednej nocy to do głębi autentyczna opowieść ukazująca piekło zakochanej kobiety, walczącej o miłość własne życie i prawo do godnego, szczęśliwego życia. Polecamy „Jego wróg” i całą serię!

„Pożyczony narzeczony”-Joanna Balicka, Wydawnictwo NieZwykłe

Porzucona przez narzeczonego Laura musi stawić się na corocznym rodzinnym obiedzie. Nie chce tłumaczyć rodzinie dlaczego nagle pojawia się sama. Jej przyjaciółka wpada na pomysł, że „pożyczy” Laurze swojego chłopaka. Jakby to nie wdawało się wystarczająco absurdalne, tym chłopakiem okazuje się największy koszmar dziewczyny z przeszłości- Aaron. Zaintrygowani?!

„Gangsta Paradise. Reno”-Agnieszka Lingas-Łoniewska,

JakBook„Reno” rozpoczyna nową serię uwielbianej przez czytelniczki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Historia dwojga pokiereszowanych przez życie ludzi. On, to mężczyzna o dwóch twarzach z jednej strony gangster, który zawsze dostaje to czego chce, z drugiej kochający ojciec, samotnie wychowujący syna po tragicznej śmierci żony. Ona, to młoda dziewczyna opiekunka jego syna, który zmaga się z zespołem Aspergera. Ta książka łączy w sobie wątki romantyczne, sensacyjne, erotyczne i dramatyczne. „Daj się porwać ciemnej stronie miasta!”