II JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI ORAZ PIĘKNEGO CZYTANIA

Pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Nielisz – OGŁASZAMY WYNIKI! Podobnie, jak w roku ubiegłym konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Przesłuchania odbywały się 15 -16. 11. 2022 r. Powołane zostały dwie niezależne Komisje. 15 listopada br. Komisja w składzie: Maria Soboń – organizatorka konkursów recytatorskich, emerytowana nauczycielka, Agnieszka Zymon – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu, Dorota Głogowska – Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Nielisz przysłuchiwała się recytacji i prezentacji uczestników występujących w kategoriach: uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV-VIII , młodzież i dorośli. Drugiego dnia tj. 16. listopada br. w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym przed Komisją w składzie: Alina Anasiewicz – Kierownik Senior Plus Gmina Nielisz, Małgorzata Wal – młodszy bibliotekarz, Dorota Głogowska – Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Nielisz występowali najmłodsi recytatorzy. Oto wyniki: Kategoria Uczniowie klas I-III- miejsce I Antoni Trepiet – Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu- miejsce II Adam Cios, Aurelia Misiura- Wyłupek – S.P. im. Jana Króla w Nieliszu- miejsce III Artur Pastuszak – Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszuwyróżnienia: Jakub Smoła – Szkoła Podstawowa im Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu, Adrian Mazurek – Szkoła Podstawowa im Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu, Kacper Malinowski – Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w NieliszuKategoria Uczniowie klas IV-VIII- miejsce I Alex Mroczkowski- Szkoła Podstawowa im Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu- miejsce II Kacper Soboń- Szkoła Podstawowa im Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu- miejsce III Bartłomiej Chmiel – Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszuwyróżnienia : Damian Jurczyszyn – Szkoła Podstawowa im Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu Dawid Nizioł, Klaudia Wal, Hanna Kot – S.P. im. Jana Króla w NieliszuKategoria Młodzież i Dorośli – miejsce I – Uczestnicy Senior Plus Gmina Nielisz (ex aequo)- miejsce II Marlena Karaś – Dom Pomocy Społecznej w Ruskich Piaskach- miejsce III Grażyna Szoka, Agata Śmiga – Dom Pomocy Społecznej w Ruskich PiaskachKategoria Dzieci w wieku przedszkolnym- miejsce I Alicja Pawelec – Przedszkole Mali Odkrywcy w Krzaku- miejsce II Jagoda Banaszczuk – Odział Przedszkolny S.P. im. Jana Króla w Nieliszu, Iza Kiszczak – Oddział Przedszkolny S.P. im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu- miejsce III Kacper Szewc– Przedszkole Mali Odkrywcy w Krzakuwyróżnienia: Natalia Oprzyńska – Oddział Przedszkolny S.P. im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu, Aleksandra Pańczyk – Odział Przedszkolny S.P. im. Jana Króla w Nieliszu, Amelia Świstowska – Przedszkole Mali Odkrywcy w KrzakuGRATULUJEMY UCZESTNIKOM ! Dziękujemy za wsparcie oraz za pomoc w zorganizowaniu konkursu! Podziękowania kierujemy w stronę rodziców, opiekunów, nauczycieli i dyrekcji: Przedszkole Mali Odkrywcy, S.P. w Nieliszu i Złojcu, Domu Pomocy Społecznej w Ruskich Piaskach, Senior Plus Gmina Nielisz. Szczegóły dotyczące wręczenia nagród ustalimy indywidualnie.