Tydzień Bibliotek 2023 cd.

Za nami niezwykłe spotkanie, podczas którego Biblioteka Publiczna Gminy Nielisz wypełniona była po brzegi. W niedzielne popołudnie (14 maja) kulturalne progi biblioteki przekroczył nietuzinkowy gość, podróżnik, autor książek i programów telewizyjnych, dziennikarz, człowiek wielu profesji – Przemek Kossakowski. Nasz gość na początku spotkania dał publiczności możliwość wyboru tematu swojego wystąpienia. Odbyło się demokratyczne głosowanie, większość była zainteresowana krętymi ścieżkami kariery naszego Gościa. Przemek Kossakowski opowiadał o swoich niezwykłych przeżyciach, których doświadczał na całym świecie. Kiedy prawie dwugodzinna opowieść Przemka dobiegła końca, każdy mógł zamienić z nim kilka słów i zrobić sobie zdjęcie, nabyć książkę ”Drobna nieuważność i inne historie”, zdobyć autograf. Z pewnością to spotkanie na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników, którzy szczelnie wypełnili salę biblioteczną. Dziękujemy za tak liczny udział w spotkaniu. Mamy nadzieję, że podobało Wam się równie mocno, jak nam.