Noc Bibliotek- 9 czerwca 2018

Biblioteka Publiczna Gminy Nielisz zaprasza wszystkich chętnych na Noc Bibliotek 2018.

Spotkamy się  09 czerwca o godzinie 17,00 i do godziny 21,00 będziemy ciekawie spędzać czas.

Hasło przewodnie : RzeczpospoCzyta

W programie następujące atrakcje:

1. Głośne czytanie bajki „ Po co komu mamut ?” Agnieszki Frączek oraz dyskusja na temat przeczytanego utworu (w ramach Akademii Edukacyjno-Kulturalnej).
  2. Kreatywne warsztaty plastyczne – wspólne malowanie dzieła pt. „Biblioteka nocą”
    z wykorzystaniem techniki akrylowej na płótnie – obraz będzie wyeksponowany w bibliotece jako dzieło upamiętniające Noc Bibliotek 2018.
  3. Mini-warsztaty kulinarne w połączeniu z degustacją („biblio-brownie”)
  4. Gra Biblioteczna z  Herbertem – Patronem 2018 roku oraz inne.

Uwaga!

Uczestnicy niepełnoletni powinni dostarczyć najpóźniej w dniu spotkania pisemną zgodę rodziców bądź opiekunów (druki dostępne w bibliotece) lub przyjść razem z nimi i dobrze się bawić.